Кредити за рахунок коштів Статутного капіталу Фонду!

Одним із дієвих механізмів забезпечення молоді житлом є програма пільгового молодіжного кредитування за рахунок статутного капіталу Фонду.

На 2016 рік  Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву встановив відсоткову ставку для пільгових молодіжних житлових кредитів за рахунок власних коштів Фонду на рівні 14,1% річних.

Відсоткова ставка за даною програмою є значно нижчою, ніж сьогодні може запропонувати за іпотекою будь - який банк в Україні.

Основні умови кредитування:

  1. Обов’язковий перший внесок  10 відсотків від вартості будівництва житла.
  2. Розмір процентної ставки  - 14, 1 % річних. Процента ставка є фіксованою. Не підлягає перегляду на протязі всього періоду кредитування. Дострокове погашення кредиту можливе, не тягне за собою штрафні санкції. 
  3. Максимальний термін кредитування - до 30 років, але не пізніше ніж до досягнення старшого з подружжя пенсійного віку.

За більш детальною інформацією слід звертатись до Житомирського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи „Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву”, що знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Черняховського, 12-а,  тел. 42-25-12