Акредитовані страхові компанії, з якими підписані договори про співпрацю

Акредитовані страхові компанії, з якими підписані договори про співпрацю

  1. Приватне акціонерне товариство «Страхова група «ТАС» - добровільне страхування від нещасних випадків; обов'язкове страхування предмету іпотеки.
  2. Публічне акціонерне товариство «Страхова компанія «Місто» -добровільне страхування від нещасних випадків; обов'язкове страхування предмету іпотеки; добровільне страхування відповідальності позичальника перед третіми особами за не сплату основної суми боргу за кредитом, за умови порушення терміну прийняття в експлуатацію закінченого будівництва об'єкта більш як на шість місяців.
  3. Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «Оранта-Січ»-обов'язкове страхування предмету іпотеки; добровільне страхування від нещасних випадків; добровільне страхування відповідальності позичальника перед третіми особами за не сплату основної суми боргу за кредитом, за умови порушення терміну прийняття в експлуатацію закінченого будівництва об'єкта більш як на шість місяців.
  4. Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «Арсенал страхування» - обов'язкове страхування предмету іпотеки.
  5. Приватне акціонерне товариство «Об’єднана Страхова Компанія «ОСК Резерв»- обов'язкове страхування предмету іпотеки.
  6. Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «АЗІНКО» - обов'язкове страхування предмету іпотеки.
  7. Публічне акціонерне товариство «Страхова компанія «Мир» -обов'язкове страхування предмету іпотеки; добровільне страхування від нещасних випадків; добровільне страхування відповідальності позичальника перед третіми особами за не сплату основної суми боргу за кредитом, за умови порушення терміну прийняття в експлуатацію закінченого будівництва об'єкта більш як на шість місяців.
  8. Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС»-обов'язкове страхування предмету іпотеки.